Plugins - Loco Translate - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (447 entries)

en: "%s" is a directory, not a file
cs_CZ: „%s“ je adresář, nikoliv soubor

en: "Hello Dolly" is part of the WordPress core
cs_CZ: “Hello Dolly„ je součástí jádra WordPressu

en: %1$s file has been skipped because it's %3$s. (Max is %2$s). Check all strings are present before saving. | %1$s files over %2$s have been skipped. (Largest is %3$s). Check all strings are present before saving.
cs_CZ[0]: %1$s soubor byl přeskočen, protože má %3$s. (Maximum je %2$s). Před uložením zkontrolujte přítomnost všech řetězců.
cs_CZ[1]: %1$s soubory z %2$s byly přeskočeny. (Největší má %3$s). Před uložením zkontrolujte přítomnost všech řetězců.
cs_CZ[2]: %1$s souborů z %2$s bylo přeskočeno. (Největší má %3$s). Před uložením zkontrolujte přítomnost všech řetězců.

en: %1$s string extracted from source code for "%2$s" | %1$s strings extracted from source code for "%2$s"
cs_CZ[0]: Ze zdrojového kódu „%2$s“ byl extrahován jeden řetězec
cs_CZ[1]: Ze zdrojového kódu „%2$s“ byly extrahovány %1$s řetězce
cs_CZ[2]: Ze zdrojového kódu „%2$s“ bylo extrahováno %1$s řetězců

en: %1$s string found in %2$s | %1$s strings found in %2$s
cs_CZ[0]: V %2$s byl nalezen jeden řetězec
cs_CZ[1]: V %2$s byly nalezeny %1$s řetězce
cs_CZ[2]: V %2$s bylo nalezeno %1$s řetězců

en: %1$s string translated via %2$s | %1$s strings translated via %2$s
cs_CZ[0]: %1$s řetězec přeložen přes %2$s
cs_CZ[1]: %1$s řetězce přeloženy přes %2$s
cs_CZ[2]: %1$s řetězců přeloženo přes %2$s

en: %s ago
cs_CZ: před %s

en: %s already exists in this folder
cs_CZ: Soubor %s již v této složce existuje

en: %s characters will be sent for translation.
cs_CZ: %s znaků bude zasláno na překlad.

en: %s dependent file will also be deleted | %s dependent files will also be deleted
cs_CZ[0]: Bude smazán také jeden související soubor.
cs_CZ[1]: Budou smazány také %u související soubory.
cs_CZ[2]: Bude smazáno také %u souvisejících souborů.

en: %s file can't be matched to a known set of strings | %s files can't be matched to a known set of strings
cs_CZ[0]: Jeden soubor nemůže být přiřazeno ke známé sadě řetězců
cs_CZ[1]: %s soubory nemohou být přiřazeny ke známé sadě řetězců
cs_CZ[2]: %s souborů nemůže být přiřazeno ke známé sadě řetězců

en: %s file could not be moved | %s files could not be moved
cs_CZ[0]: %s soubor nelze smazat
cs_CZ[1]: %s soubory nelze smazat
cs_CZ[2]: %s souborů nelze smazat

en: %s file is writeable
cs_CZ: %s soubor lze upravovat

en: %s file moved | %s files moved
cs_CZ[0]: %s soubor přesunut
cs_CZ[1]: %s soubory přesunuty
cs_CZ[2]: %s souborů přesunuto

en: %s file saved
cs_CZ: %s soubor byl uložen

en: %s fuzzy
cs_CZ: %s přibližných

en: %s is not a Gettext file
cs_CZ: %s není Gettext soubor

en: %s new string added | %s new strings added
cs_CZ[0]: Byl přidán 1 nový řetězec
cs_CZ[1]: Byly přidány %s nové řetězce
cs_CZ[2]: Bylo přidáno %s nových řetězců

en: %s obsolete string removed | %s obsolete strings removed
cs_CZ[0]: 1 zastaralý řetězec byl odstraněn
cs_CZ[1]: %s zastaralé řetězce byly odstraněny
cs_CZ[2]: %s zastaralých řetězců bylo odstraněno

en: %s on disk
cs_CZ: %s na disku

en: %s source file will be scanned for translatable strings | %s source files will be scanned for translatable strings
cs_CZ[0]: 1 zdrojový soubor bude skenován pro řetězce k překladu
cs_CZ[1]: %s zdrojové soubory budou skenovány pro řetězce k překladu
cs_CZ[2]: %s zdrojových souborů bude skenováno pro řetězce k překladu

en: %s string | %s strings
cs_CZ[0]: %s řetězec
cs_CZ[1]: %s řetězce
cs_CZ[2]: %s řetězců

en: %s string marked Fuzzy | %s strings marked Fuzzy
cs_CZ[0]: %s řetězec označen jako přibližný
cs_CZ[1]: %s řetězce označeny jako přibližné
cs_CZ[2]: %s řetězců označeno jako přibližné

en: %s string updated | %s strings updated
cs_CZ[0]: %s řetezec aktualizován
cs_CZ[1]: %s řetezce aktualizovány
cs_CZ[2]: %s řetezců aktualizováno

en: %s translation copied | %s translations copied
cs_CZ[0]: %s překlad zkopírován
cs_CZ[1]: %s překlady zkopírovány
cs_CZ[2]: %s překladů zkopírováno

en: %s unique source strings.
cs_CZ: %s unikátních zdrojových řetězců.

en: %s untranslated
cs_CZ: %s nepřeložených

en: %s word | %s words
cs_CZ[0]: %s slovo
cs_CZ[1]: %s slova
cs_CZ[2]: %s slov

en: %s%% translated
cs_CZ: %s%% přeloženo

en: A newer version of Loco Translate is available for download
cs_CZ: Je dostupná nová verze Loco Translate

en: API key
cs_CZ: API klíč

en: API keys
cs_CZ: API klíče

en: About templates
cs_CZ: O šablonách

en: About the Tokenizer
cs_CZ: O Tokenizeru

en: Access to this file is blocked for security reasons
cs_CZ: Z bezpečnostních důvodů byl přístup k souboru zablokován

en: Active theme:
cs_CZ: Aktivní šablona:

en: Add UTF-8 byte order mark
cs_CZ: Přidat UTF-8 označení pořadí bajtů

en: Add automatic translation services in the plugin settings.
cs_CZ: Přidat službu pro automatický překlad v nastavení pluginu.

en: Add set
cs_CZ: Přidat sadu

en: Additional files found
cs_CZ: Byly nalezeny další soubory

en: Administrators and auditors may wish to review Loco's <a href="%s">plugin privacy notice</a>.
cs_CZ: Administrátoři a auditoři si možná budou chtít přečíst <a href="%s">prohlášení o ochraně osobních údajů</a> pluginu Loco.

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: Advanced configuration
cs_CZ: Pokročilá konfigurace

en: Advanced tab
cs_CZ: Záložka pokročilé konfigurace

en: Ajax controller returned empty JSON
cs_CZ: Ovladač Ajaxu vrátil prázdný JSON

en: Ajax route not found: "%s"
cs_CZ: Cesta Ajax nebyla nalezena: „%s“

en: Allow
cs_CZ: Povolit

en: Allow (with warning)
cs_CZ: Povolit (s varováním)

en: Allow full access to these roles
cs_CZ: Povolit těmto úrovním plný přístup

en: Are you sure you want to <strong>permanently</strong> delete the following file?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat <strong>trvale</strong> následující soubor?

en: Assign template
cs_CZ: Přiřadit šablonu

en: Author details
cs_CZ: Informace o autorovi

en: Auto-translate this file
cs_CZ: Přeložit soubor automaticky

en: Available languages
cs_CZ: Dostupné jazyky

en: Back
cs_CZ: Zpět

en: Backup files will be written when you save translations from Loco Translate editor
cs_CZ: Záložní soubory budou vytvořeny, když uložíte překlady z editoru Loco Translate

en: Binary file missing
cs_CZ: Chybí binární soubor

en: Blocked paths
cs_CZ: Blokované cesty

en: Bundle auto-configured
cs_CZ: Balík byl nakonfigurován automaticky

en: Bundle configuration saved
cs_CZ: Konfigurace balíku byla uložena

en: Bundle name
cs_CZ: Název balíku

en: Bundle setup
cs_CZ: Konfigurace balíku

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
cs_CZ: Následující

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Changes to this file may be overwritten or deleted when you update WordPress
cs_CZ: Změny v tomto souboru mohou být při aktualizaci WordPressu přepsány nebo smazány

en: Check console output for debugging information
cs_CZ: Zkontrolujte výstup konzole pro ladící informace

en: Child theme declares the same Text Domain as the parent theme
cs_CZ: Child šablona deklaruje stejnou textovou doménu jako ta nadřazená

en: Choose a language
cs_CZ: Vyberte jazyk

en: Choose a location
cs_CZ: vyberte umístění

en: Choose a new location for these translations
cs_CZ: Vyberte nové umístění překladů

en: Click "Connect" to authenticate with the server
cs_CZ: Klikněte na "Připojit" pro ověření na serveru

en: Click the <a href="%s">setup</a> tab to complete the bundle configuration
cs_CZ: Pro dokončení konfigurace balíku, klikněte na záložku <a href="%s">konfigurace</a>.

en: Compiled translations
cs_CZ: Zkompilované překlady

en: Compiling JSON files
cs_CZ: Kompilace JSON souborů

en: Compiling MO files
cs_CZ: Kompilování MO souborů

en: Configuration reset
cs_CZ: Konfigurace byla resetována

en: Configuration saved
cs_CZ: Konfigurace byla uložena

en: Configure %s
cs_CZ: Konfigurace %s

en: Configured domain has no extractable strings | %u configured domains have no extractable strings
cs_CZ[0]: Nakonfigurovaná doména nemá žádné řetězce vhodné pro překlad.
cs_CZ[1]: %u nakonfigurované domény nemají žádné řetězce vhodné pro překlad.
cs_CZ[2]: %u nakonfigurovaných domén nemá žádné řetězce vhodné pro překlad.

en: Confirm delete
cs_CZ: Potvrzení smazání

en: Confirm relocation
cs_CZ: Potvrdit přemístění

en: Connect
cs_CZ: Připojit

en: Connected to remote file system
cs_CZ: Připojeno ke vzdálenému souborovému systému

en: Copy
cs_CZ: Kopírovat

en: Copy target translations from "%s"
cs_CZ: Kopírovat cíl překladů z „%s“

en: Core translations &lsaquo; Loco
cs_CZ: Překlady jádra &lsaquo; Loco

en: Create template
cs_CZ: Vytvořit šablonu

en: Create template instead
cs_CZ: Vytvořit šablonu

en: Creating this file requires permission
cs_CZ: Vytvoření souboru vyžaduje oprávnění

en: Custom language
cs_CZ: Vlastní jazyk

en: Debug
cs_CZ: Ladění

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete %s
cs_CZ: Smazat %s

en: Delete Permanently
cs_CZ: Smazat trvale

en: Delete redundant files
cs_CZ: Odstranit nadbytečné soubory

en: Deleting this file requires permission
cs_CZ: Smazání vyžaduje oprávnění

en: Descriptive name for this set of translatable strings
cs_CZ: Popisný název pro tuto sadu překladů

en: Directory doesn't exist
cs_CZ: Adresář neexistuje

en: Directory is writeable
cs_CZ: Do adresáře lze ukládat

en: Disallow
cs_CZ: Zakázat

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace (anglicky)

en: Download action not found
cs_CZ: Akce pro stažení nebyla nalezena

en: Download controller returned empty output
cs_CZ: Ovladač stahování vrátil prázdný výstup

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit config
cs_CZ: Upravit konfiguraci

en: Edit file headers
cs_CZ: Upravit hlavičku souboru

en: Edit template
cs_CZ: Upravit šablonu

en: Editing %1$s in %2$s
cs_CZ: Upravujete %1$s v %2$s

en: Editing of POT (template) files
cs_CZ: Úprava POT (šablona) souborů

[ctx: Editor]
en: %s translation
cs_CZ: %s překlad

[ctx: Editor]
en: Add
cs_CZ: Přidat

[ctx: Editor]
en: Auto
cs_CZ: Automaticky

[ctx: Editor]
en: Comments
cs_CZ: Komentáře

[ctx: Editor]
en: Context
cs_CZ: Kontext

[ctx: Editor]
en: Context not loaded
cs_CZ: Kontext se nepodařilo načíst

[ctx: Editor]
en: Download
cs_CZ: Stáhnout

[ctx: Editor]
en: Plural
cs_CZ: Plurál

[ctx: Editor]
en: Remove
cs_CZ: Odstranit

[ctx: Editor]
en: Revert
cs_CZ: Vrátit původní

[ctx: Editor]
en: Save
cs_CZ: Uložit

[ctx: Editor]
en: Single
cs_CZ: Singulár

[ctx: Editor]
en: Source text
cs_CZ: Zdrojový text

[ctx: Editor]
en: Source text not loaded
cs_CZ: Zdrojový text se nepodařilo načíst

[ctx: Editor]
en: Suggest translation
cs_CZ: Navrhnout překlad

[ctx: Editor]
en: Sync
cs_CZ: Synchronizovat

[ctx: Editor]
en: Toggle Fuzzy
cs_CZ: Přepnout přibližné

[ctx: Editor]
en: Toggle code view
cs_CZ: Přepnout zobrazení kódu

[ctx: Editor]
en: Toggle invisibles
cs_CZ: Přepnout neviditelné znaky

[ctx: Editor]
en: Translated
cs_CZ: Přeloženo

[ctx: Editor]
en: Translation
cs_CZ: Překlad

[ctx: Editor]
en: Translation not loaded
cs_CZ: Překlad se nenahrál

[ctx: Editor]
en: Untranslated
cs_CZ: Nepřeloženo

en: Either this file is missing or the server doesn't have permission to access it
cs_CZ: Buď tento soubor chybí nebo serveru chybí oprávnění k přístupu

en: Enable Ajax file uploads
cs_CZ: Povolit Ajax u nahrávání souborů

en: Enter a new location for this file
cs_CZ: Vložte nové umístění souboru

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Exclude
cs_CZ: Vyloučit

en: Excludes %1$s file over %2$s | Excludes %1$s files over %2$s
cs_CZ[0]: Vyloučit jeden soubor přesahující %2$s
cs_CZ[1]: Vyloučit  %1$s soubory přesahující %2$s
cs_CZ[2]: Vyloučit  %1$s souborů přesahujících %2$s

en: Extracting strings
cs_CZ: Probíhá extrahování řetězců

en: Failed to build directory path
cs_CZ: Nepodařilo se sestavit cestu adresáře

en: Failed to chmod %s
cs_CZ: Selhalo na chmod %s

en: Failed to connect to remote server
cs_CZ: Připojení ke vzdálenému serveru selhalo

en: Failed to copy %1$s to %2$s
cs_CZ: Kopírování %1$s do %2$s se nezdařilo

en: Failed to create backup file in "%s". Check file permissions or disable backups
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit zálohu v „%s“. Zkontrolujte oprávnění souborů nebo vypněte zálohy

en: Failed to create directory
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit adresář

en: Failed to delete %s
cs_CZ: Nepodařilo se smazat %s

en: Failed to save file
cs_CZ: Soubor se nepodařilo uložit

en: Falling back to source extraction because %s is missing
cs_CZ: Návrat zpět k extrakci zdroje, protože chybí %s

en: File access disallowed
cs_CZ: Přístup k souboru není povolen

en: File backups are disabled in your plugin settings
cs_CZ: Zálohy souborů jsou v nastavení vašeho pluginu deaktivovány

en: File deleted
cs_CZ: Soubor byl smazán

en: File does not have a valid header
cs_CZ: Soubor nemá platnou hlavičku

en: File doesn't exist
cs_CZ: Soubor neexistuje

en: File info
cs_CZ: Info o souboru

en: File is a directory
cs_CZ: Soubor je adresář

en: File is in binary MO format
cs_CZ: Soubor je v binárním formátu MO

en: File is protected by the bundle configuration
cs_CZ: Soubor je chráněn konfigurací balíčku

[ctx: File location]
en: Author
cs_CZ: Autor

[ctx: File location]
en: Custom
cs_CZ: Vlastní

[ctx: File location]
en: Other
cs_CZ: Ostatní

[ctx: File location]
en: System
cs_CZ: Systém

en: File modification is disallowed by your WordPress config
cs_CZ: Úprava souboru je zakázána nastavením WordPressu

en: File modified
cs_CZ: Poslední aktualizace

en: File not found
cs_CZ: Soubor nebyl nalezen

en: File prefix
cs_CZ: Prefix souboru

en: File restored
cs_CZ: Soubor obnoven

en: File size
cs_CZ: Velikost souboru

en: File system access
cs_CZ: Přístup k systému souborů

en: Files and folders within the bundle that contain localized PHP code
cs_CZ: Soubory a složky v balíku, které obsahují PHP kód k lokalizaci

en: Files found
cs_CZ: Nalezeno souborů

en: Files in this location can be modified or deleted by WordPress automatic updates
cs_CZ: Soubory v tomto umístění mohou být upraveny nebo smazány automatickými aktualizacemi WordPressu

en: Filter translations
cs_CZ: Filtrovat překlady

en: Filter...
cs_CZ: Filtrovat...

en: Folder
cs_CZ: Složka

en: Folders within the bundle that contain author-supplied translations
cs_CZ: Složky v balíku, které obsahují autorovy překlady

en: Folders within the bundle that will never be searched for files
cs_CZ: Složky uvnitř balíku ve kterých se nikdy nebudou hledat žádné soubory

en: Full documentation
cs_CZ: Kompletní dokumentace

en: Fuzzy matching tolerance
cs_CZ: Tolerance přibližné shody

en: Generate hash tables
cs_CZ: Generovat hašovací tabulky

en: Get help with this
cs_CZ: Získat pomoc s tímto

en: Getting help with Loco Translate
cs_CZ: Pomoc s Loco Translate

en: Go to WordPress Core
cs_CZ: Přejít na jádro WordPressu

en: Grant access to roles
cs_CZ: Povolit přístup úrovním

en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: Help & support
cs_CZ: Nápověda a podpora

en: Home
cs_CZ: Domů

en: If you have trouble translating this bundle, consider asking the author for help
cs_CZ: Pokud se vám nedaří přeložit tento balík, zkuste požádat autora o pomoc

en: If you've been given a configuration file by a developer, paste the XML code here
cs_CZ: Jestli jste dostali konfigurační soubor od vývojáře, zde vložte XML kód

en: Import config from XML
cs_CZ: Importovat konfiguraci z XML

en: Important
cs_CZ: Důležité

en: In sync with template
cs_CZ: V synchronizaci s šablonou

en: Include
cs_CZ: Zahrnout

en: Include Fuzzy strings
cs_CZ: Zahrnout přibližné řetězce

en: Info and tutorials
cs_CZ: Informace a tutoriály

en: Initializing new translations in "%s"
cs_CZ: Nastavení nových překladů v „%s“

en: Initializing new translations in unknown set
cs_CZ: Začínání nových překladů v neznámé sadě

en: Install manually
cs_CZ: Manuální instalace

en: Installed languages
cs_CZ: Instalované jazyky

en: Invalid locale
cs_CZ: Neplatný cílový jazyk

en: It needs configuring before you can do any translations
cs_CZ: Než začnete překládat, musíte nejprve nastavit vše potřebné

en: JSON compilation failed for %s
cs_CZ: Kompilace souboru JSON selhala pro %s

en: Just copy English source strings
cs_CZ: Kopírovat zdrojové řetězce v Angličtině

en: Just now
cs_CZ: Nyní

en: Keep this translation
cs_CZ: Ponechat tento překlad

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Language header is "%1$s" but file name contains "%2$s"
cs_CZ: Jazyk v hlavičce je „%1$s“, ale název souboru obsahuje „%2$s“

en: Languages
cs_CZ: Jazyky

en: Languages &lsaquo; Loco
cs_CZ: Jazyk &lsaquo; Loco

en: Last extracted
cs_CZ: Naposledy extrahováno

en: Last modified
cs_CZ: Naposledy změněno

en: Last translation
cs_CZ: Poslední překlad

en: Load config
cs_CZ: Načíst konfiguraci

en: Loading suggestions
cs_CZ: Načítání návrhů

en: Locale code
cs_CZ: Lokální kód

en: Locale name
cs_CZ: Lokální jméno

en: Locked
cs_CZ: Uzamčeno

en: Loco Translate is powered by
cs_CZ: Loco Translate od společnosti

en: Loco Translate requires the "%s" PHP extension. Ask your hosting provider to install it
cs_CZ: Loco vyžaduje PHP rozšíření „%s“. Požádejte svůj webhosting o jeho instalaci

en: Loco requires the <a href="http://php.net/manual/en/book.tokenizer.php" target="_blank">Tokenizer extension</a> to scan PHP source code for translatable strings
cs_CZ: Loco vyžaduje rozšíření <a href="http://php.net/manual/en/book.tokenizer.php" target="_blank">Tokenizer</a> pro vyhledání řetězců k překládání z PHP zdrojového kódu

en: Loco was interrupted by output from %1$s:%2$u
cs_CZ: Loco bylo přerušeno výstupem z %1$s:%2$u

en: Loco, Translation Management
cs_CZ: Loco, správa překladů

en: MO file exists for this language already. Delete it first
cs_CZ: Pro tento jazyk už MO soubor existuje. Nejprve jej smažte

en: Mark new translations as Fuzzy
cs_CZ: Nové překlady označit jako přibližné

en: Maximum line length (zero disables wrapping)
cs_CZ: Maximální délka řádku (nulou zakážete zalamování)

en: Merge strings from related JSON files
cs_CZ: Sloučit řetězce ze souvisejících JSON souborů

en: Merged from %s
cs_CZ: Sloučeno z %s

en: Merged from source code
cs_CZ: Sloučeno ze zdrojového kódu

en: Mismatching placeholder type; check against source text formatting
cs_CZ: Neodpovídající typ zástupného znaku, zkontroluje formát vstupního textu

en: Missing placeholders; source text formatting suggests at least %s
cs_CZ: Chybějící zástupné znaky, formát vstupního textu jich požaduje minimálně %s

en: Missing template
cs_CZ: Chybí šablona

en: Modification of POT (template) files is disallowed by the plugin settings
cs_CZ: Úprava POT (šablona) souborů není povolena v nastavení pluginu

en: Modification of installed files
cs_CZ: Úprava nainstalovaných souborů

en: Modification of installed files is disallowed by the plugin settings
cs_CZ: Úpravy nainstalovaných souborů nejsou povoleny nastavením pluginu

[ctx: Modified time]
en: Updated
cs_CZ: Aktualizováno

en: Move
cs_CZ: Přesunout

en: Move %s
cs_CZ: Přesunuto %s

en: Move files
cs_CZ: Přesunout soubory

en: Need a human?
cs_CZ: Potřebujete překladatele?

en: New language
cs_CZ: Nový jazyk

en: New template
cs_CZ: Nová šablona

en: New template file
cs_CZ: Nový soubor šablony

en: New translations template for "%s"
cs_CZ: Nová překladatelská šablona „%s“

en: No core translation files are installed for this language
cs_CZ: Pro tento jazyk nebyly nainstalovány překlady souborů jádra

en: No files found for this language
cs_CZ: Soubory nenalezeny pro tento jazyk

en: No language selected
cs_CZ: Není vybrán žádný jazyk

en: No previous file revisions
cs_CZ: Nejsou předchozí revize

en: No translation APIs configured
cs_CZ: API pro překlad není nastaveno

en: No translations found for "%s"
cs_CZ: Pro „%s“ nebyly nalezeny žádné překlady.

en: Not recommended
cs_CZ: nedoporučeno

en: Note that the file may not be deletable due to additional ownership permissions
cs_CZ: Pamatujte, že tento soubor nemusí jít smazat díky dodatečným vlastnickým právům

en: Nothing matches the text filter
cs_CZ: Tomuto textovému filtru neodpovídají žádné výsledky

en: Nothing needed updating
cs_CZ: Nic k aktualizaci

en: Notice
cs_CZ: Upozornění

en: Number of backups to keep of each file:
cs_CZ: Počet záloh pro každý soubor:

en: Official configuration
cs_CZ: Oficiální konfigurace

en: Official plugin page
cs_CZ: Oficiální stránka pluginu

en: Out of sync with template
cs_CZ: Nesynchronizuje se s šablonou

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: Overwrite existing translations
cs_CZ: Přepsat existující překlady

en: PO file has different source strings to "%s". Try running Sync before making any changes.
cs_CZ: PO soubor má jiné zdrojové řetězce, než které obsahuje soubor %s. Před provedením jakýchkoliv změn proveďte synchronizaci.

en: PO file has the same source strings as "%s"
cs_CZ: PO soubor má stejný zdroj řetězců jako soubor %s.

en: PO file missing
cs_CZ: Chybí PO soubor

en: PO file saved and MO file compiled
cs_CZ: Soubor PO byl uložen a soubor MO byl zkompilován

en: PO file saved and MO/JSON files compiled
cs_CZ: PO soubor uložen a MO/JSON soubory zkompilovány

en: PO file saved, but MO file compilation failed
cs_CZ: Soubor PO byl uložen, ale kompilace MO souboru se nezdařila.

en: Page not found
cs_CZ: Stránka nebyla nalezena

en: Parent directory isn't writable
cs_CZ: Do nadřazeného adresáře nelze zapisovat

en: Parent theme
cs_CZ: Nadřazená šablona

en: Partially configured bundle
cs_CZ: Částečně nakonfigurovaný balík

en: Pending
cs_CZ: Zbývá

en: Permission denied
cs_CZ: Přístup zamítnut

en: Permission denied to update file
cs_CZ: Přístup pro aktualizaci souboru byl zamítnut

en: Plugin not found: %s
cs_CZ: Plugin nebyl nalezen: %s

en: Plugin settings
cs_CZ: Nastavení pluginu

en: Plugin translations &lsaquo; Loco
cs_CZ: Překlady pluginu &lsaquo; Loco

en: Plugins
cs_CZ: Pluginy

[ctx: Plural category]
en: Few
cs_CZ: 2, 3, 4

[ctx: Plural category]
en: Many
cs_CZ: Mnoho

[ctx: Plural category]
en: One
cs_CZ: Jeden

[ctx: Plural category]
en: Other
cs_CZ: Ostatní

[ctx: Plural category]
en: Two
cs_CZ: Dva

[ctx: Plural category]
en: Zero
cs_CZ: 0

en: Plural forms differ from Loco Translate's built in rules for this language
cs_CZ: Množné číslo neodpovídá pravidlům, které má Loco Translate zabudované pro tento jazyk

en: Possible syntax error in string formatting
cs_CZ: Možná chyba ve formátování textu

en: Pretty formatting
cs_CZ: Formátování textu

en: Project name
cs_CZ: Název projektu

en: Provide the following text when reporting a problem
cs_CZ: Při hlášení problému uveďte tento text

en: Read only
cs_CZ: Pouze pro čtení

en: Recently updated:
cs_CZ: Nedávno aktualizované:

en: Recommended
cs_CZ: Doporučené

en: Refusing to copy over an existing file
cs_CZ: Odmítá překopírovat stávající soubor

en: Relative path from bundle root to the official POT file
cs_CZ: Relativní cesta od kořenového adresáře balíku k oficiálnímu POT souboru

en: Relative path to template file
cs_CZ: Relativní cesta k souboru šablony

en: Relocate
cs_CZ: Přemístit

en: Reset config
cs_CZ: Resetovat konfiguraci

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

en: Restore %s
cs_CZ: Obnovit %s

en: Restrict locales
cs_CZ: Omezit lokální

en: Revisions are identical, you can delete %s
cs_CZ: Revize jsou stejné, %s můžete smazat

en: Running plugins:
cs_CZ: Spuštěné pluginy:

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save config
cs_CZ: Uložit konfiguraci

en: Save credentials in session
cs_CZ: Uložit pověření v relaci

en: Save settings
cs_CZ: Uložit nastavení

en: Saving PO/POT files
cs_CZ: Ukládání PO/POT souborů

en: Saving this file requires permission
cs_CZ: Uložení vyžaduje oprávnění

en: Scan JavaScript files with extensions:
cs_CZ: Skenovat javascriptové soubory s rozšířeními:

en: Scan PHP files with extensions:
cs_CZ: Skenovat PHP soubory s příponami:

en: See FAQ
cs_CZ: Zobrazit FAQ

en: See all core translations
cs_CZ: Zobrazit všechny hlavní překlady

en: See all plugins
cs_CZ: Zobrazit veškeré pluginy

en: See all themes
cs_CZ: Zobrazit veškeré šablony

en: See full disclaimer
cs_CZ: Zobrazit celý text

en: Server returned invalid data
cs_CZ: Server vrátil neplatné data

en: Set up %s
cs_CZ: Nastavení %s

en: Sets
cs_CZ: Sady

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings saved
cs_CZ: Nastavení bylo uloženo

en: Setup
cs_CZ: Konfigurace

en: Setup tab
cs_CZ: Záložka konfigurace

en: Site language
cs_CZ: Jazyk stránky

en: Site options
cs_CZ: Webová nastavení

en: Site options apply to all users of Loco Translate across the current site
cs_CZ: Webová nastavení platí pro všechny uživatele Loco Translate napříč celým tímto webem

en: Skip PHP files larger than:
cs_CZ: Přeskočit PHP soubory větší než:

en: Skip template
cs_CZ: Přeskočit šablonu

en: Source
cs_CZ: Zdroj

en: Source file paths
cs_CZ: Cesty ke zdrojovým souborům

en: Source files to scan:
cs_CZ: Zdrojové soubory ke skenování:

en: Start translating
cs_CZ: Začít překládat

en: Strings up to date with %s
cs_CZ: Řetězce aktuální s %s

en: Strings up to date with source code
cs_CZ: Již aktuální se zdrojovým kódem

en: Strings will be extracted to:
cs_CZ: Řetězce budou extrahovány do:

en: Suggested translations
cs_CZ: Navrhované překlady

en: Suggestion
cs_CZ: Doporučení

en: Support forum
cs_CZ: Fórum podpory

en: Sync with source when template missing
cs_CZ: Synchronizovat se zdrojem, když chybí šablona

en: Syncing PO files
cs_CZ: Synchronizace PO souborů

en: System diagnostics
cs_CZ: Diagnostika systému

en: Template file
cs_CZ: Soubor šablony

en: Template file already exists
cs_CZ: Soubor šablony již existuje

en: Template file created
cs_CZ: Soubor šablony byl vytvořen

en: Template missing
cs_CZ: Chybí šablona

en: Template options
cs_CZ: Možnosti šablony

en: Text Domain cannot be empty
cs_CZ: Pole „Text domain“ nemůže být prázdné

en: The WordPress Team
cs_CZ: Tým WordPressu

en: The containing directory for this file doesn't exist either
cs_CZ: Adresář ani samotný soubor neexistuje

en: The containing directory is writeable by %s, so you can add new files in the same location
cs_CZ: Obsahující adresář je zapisovatelný uživatelem %s, takže můžete přidávat nové soubory do stejného adresáře

en: The following file will be moved/renamed to the new location: | The following files will be moved/renamed to the new location:
cs_CZ[0]: Tento soubor bude přesunut/přejmenován do nového umístění:
cs_CZ[1]: Tyto soubory budou přesunuty/přejmenovány do nového umístění:
cs_CZ[2]: Tyto soubory budou přesunuty/přejmenovány do nového umístění:

en: The language of this site is %s.
cs_CZ: Jazyk stránky je %s.

en: The namespace into which WordPress will load translated strings
cs_CZ: Název adresáře do kterého WordPress bude načítat přeložené řetězce

en: Theme translations &lsaquo; Loco
cs_CZ: Překlady šablony &lsaquo; Loco

en: Themes
cs_CZ: Šablony

en: These plugins have recently loaded translation files into the admin area
cs_CZ: Tyto pluginy nedávno načetly soubory překladů v oblasti administrace

en: These translations are not linked to a POT file. Sync operations will extract strings directly from source code.
cs_CZ: Tyto překlady nejsou přiřazeny k POT souboru. Synchronizace vyextrahuje řetězce přímo ze zdrojového kódu.

en: Third party services are subject to their own terms of use and may incur costs from the provider
cs_CZ: Služby třetích stran podléhají jejich vlastním podmínkám používání a jejich poskytovatel si může účtovat dodatečné náklady

en: This bundle doesn't define a translations template file
cs_CZ: Tento balík nedefinuje soubor šablony překladu

en: This bundle isn't automatically compatible and requires configuring before you can use all the functions of Loco Translate
cs_CZ: Tento balík není automaticky kompatibilní a vyžaduje konfiguraci před použitím všech funkcí Loco Translate

en: This bundle isn't fully configured, so we don't know what the following files are for
cs_CZ: Tento balík není úplně nakonfigurován, takže nevíme k čemu slouží tyto následující soubory

en: This bundle isn't set up for translation in a way we understand
cs_CZ: Tento balík není nastaven pro námi používaný způsob překladu

en: This bundle's configuration has been automatically detected and seems to be fully compatible
cs_CZ: Konfigurace tohoto balíku byla automaticky zjištěna, a pravděpodobně je plně kompatibilní

en: This bundle's configuration has been automatically detected, but isn't fully complete
cs_CZ: Konfigurace tohoto balíku byla automaticky zjištěna, ale není kompletní

en: This bundle's configuration is built into Loco Translate
cs_CZ: Konfigurace tohoto balíčku je zabudována do Loco Translate

en: This bundle's configuration is provided by the author
cs_CZ: Konfigurace tohoto balíku je dodána autorem

en: This bundle's configuration is saved in the WordPress database
cs_CZ: Konfigurace tohoto balíku je uložena v databázi WordPressu

en: This bundle's template file doesn't exist yet. We recommend you create it before adding languages
cs_CZ: Konfigurace tohoto balíku zatím neexistuje. Doporučujeme vám ji vytvořit ještě před přidáním jazyků

en: This directory can't be written to directly by the web server
cs_CZ: Tento adresář nemůže být vytvořen přímo webovým serverem

en: This directory is managed by WordPress, be careful what you delete
cs_CZ: Tento adresář spravuje WordPress, dávejte pozor, co smažete

en: This directory is managed by WordPress. Removed files may be restored during updates
cs_CZ: Tento adresář je ve správě WordPressu. Smazané soubory lze obnovit během aktualizací

en: This file can't be updated directly by the web server
cs_CZ: Tento soubor nemůže být aktualizován přímo webovým serverem

en: This file may be overwritten or deleted when you update WordPress
cs_CZ: Tento soubor může být při aktualizaci WordPressu přepsán nebo smazán

en: This information is for developers to find problems in the bundle setup
cs_CZ: Tato informace je pro vývojáře, aby našli chyby v nastavení balíku

en: This is NOT a translation file. Manual editing of source strings is not recommended.
cs_CZ: Toto není soubor s překladem. Ruční úpravu zdrojových řetězců nedoporučujeme.

en: This move operation requires permission
cs_CZ: Přesun vyžaduje povolení

en: This page was expecting a file, but the path is actually a directory
cs_CZ: Stránka očekávala soubor, ale tato cesta odkazuje jen na adresář

en: This plugin doesn't collect any data from public website visitors.
cs_CZ: Tento plugin neshromažďuje žádná data od návštěvníků veřejných webových stránek.

en: This plugin doesn't have its own translation files, but can be translated in the default text domain
cs_CZ: Tento plugin nemá vlastní soubory překladů, ale lze ho přeložit ve výchozí textové doméně

en: To create new files here you'll have to connect to the remote file system, or make the directory writeable by %s
cs_CZ: Pro vytvoření nového balíku se budete muset připojit ke vzdálenému souborovému systému, nebo udělit uživateli %s práva k zápisu

en: To make changes you'll have to connect to the remote file system, or make the file writeable by %s
cs_CZ: Pro provedení změn se budete muset připojit ke vzdálenému souborovému systému, nebo udělit uživateli %s práva k zápisu

en: Too many placeholders; source text formatting suggests a maximum of %s
cs_CZ: Příliš zástupných znaků, formát vstupního textu jich požaduje maximálně %s

en: Translate
cs_CZ: Překládat

en: Translate plugins
cs_CZ: Překládejte pluginy

en: Translate themes
cs_CZ: Překládejte šablony

en: Translate themes and plugins directly in WordPress
cs_CZ: Překládejte pluginy a šablony přímo ve WordPressu

en: Translation job aborted with %s string remaining | Translation job aborted with %s strings remaining
cs_CZ[0]: Úloha překladu přerušena s %s zbývajícím řetězcem
cs_CZ[1]: Úloha překladu přerušena se %s zbývajícími řetězci
cs_CZ[2]: Úloha překladu přerušena s %s zbývajícími řetězci

en: Translation progress
cs_CZ: Stav překladu

en: Translation progress %s%%
cs_CZ: Průběh překladu %s%%

en: Translation template is invalid (%s)
cs_CZ: Překlad šablony je neplatný (%s)

en: Translations don't match template. Run sync to update from %s
cs_CZ: Překlad neodpovídá šabloně. Pro aktualizaci z %s spusťte synchronizaci

en: Translations have been recently modified in the following bundles
cs_CZ: Překlady byly upraveny v následujících balících

en: Translator credit
cs_CZ: Informace o překladateli

en: Unconfigured bundle
cs_CZ: Nenakonfigurovaný balík

en: Unexpected file type
cs_CZ: Neočekávaný typ souboru

en: Unknown author
cs_CZ: Neznámý autor

en: Unknown error
cs_CZ: Neznámá chyba

en: Update Now
cs_CZ: Aktualizovat

en: Upgrade to %s
cs_CZ: Aktualizovat na %s

en: Upload
cs_CZ: Nahrát

en: Upload PO
cs_CZ: Nahrát PO

en: Upload PO file
cs_CZ: Nahrát PO soubor

en: Upload a translation file
cs_CZ: Nahrát soubor s překladem

en: Use this file as template when running Sync
cs_CZ: Použít „%s“ jako šablonu při běhu synchronizace

en: Use this translation
cs_CZ: Použít tento překlad

en: User options
cs_CZ: Uživatelské nastavení

en: User options apply to your WordPress login, across all sites
cs_CZ: Uživatelské nastavení platí pro vaše WordPress přihlášení napříč všemi weby

[ctx: User role]
en: Translator
cs_CZ: Překladatel

en: Usually the same as the text domain, but don't leave blank unless you mean to
cs_CZ: Většinou shodné s „Text domain“, ale nenechávejte toto pole prázdné pokud to opravdu nechcete

en: Version
cs_CZ: Verze

en: Version %s
cs_CZ: Verze %s

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View template
cs_CZ: Zobrazit šablonu

en: Visit official site
cs_CZ: Navštívit oficiální web

en: Warning
cs_CZ: Varování

en: We can't find the binary MO file that belongs with these translations
cs_CZ: Nepodařilo se najít binární MO soubor, který patří k těmto překladům

en: We can't find the original PO file from which this was compiled
cs_CZ: Nepodařilo se najít původní PO soubor ze kterého byl MO soubor zkompilován

en: Welcome to Loco Translate
cs_CZ: Vítejte v Loco Translate

en: What's this?
cs_CZ: Více informací.

en: WordPress Core
cs_CZ: Jádro WordPressu

en: WordPress core
cs_CZ: Jádro WordPressu

en: WordPress language
cs_CZ: Jazyk WordPressu

en: WordPress updates
cs_CZ: WordPress aktualizace

en: Write protected
cs_CZ: Chráněno proti zápisu

en: XML parse error
cs_CZ: Chyba analýzy XML

en: XML setup
cs_CZ: Nastavení XML

en: XML supplied is empty
cs_CZ: Zadaný soubor XML je prázdný

en: Y/m/d
cs_CZ: j. n. Y

en: You can make changes in the Advanced tab if you need to override the current settings
cs_CZ: Pokud potřebujete změnit aktuální nastavení, přejděte do záložky pokročilé

en: You can still translate any bundle that has a <a href="%s" target="_blank">template</a>
cs_CZ: Stále můžete překládat jakýkoliv balík, který má svou <a href="%s" target="_blank">šablonu</a>

en: You can update these translations directly from the editor to the file system
cs_CZ: Můžete aktualizovat tyto překlady přímo z editoru do souborového systému

en: You can use existing translations as a template using the Copy feature.
cs_CZ: Existující překlady můžete použít jako šablonu pomocí funkce Kopírovat.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
cs_CZ: Pro přístup na tuto stránku nemáte odpovídající oprávnění.

en: You're creating translations directly from source code
cs_CZ: Vytváříte překlady přímo ze zdrojového kódu

en: You're running a development snapshot of Loco Translate
cs_CZ: Používáte vývojářskou verzi Loco Translate

en: You're running the latest version of Loco Translate
cs_CZ: Používáte aktuální verzi pluginu Loco Translate

en: Your admin language is %s.
cs_CZ: Jazyk administrátora %s.

en: Your changes will be lost if you continue without saving
cs_CZ: Vaše změny budou ztraceny, pokud budete pokračovat bez uložení

en: Your file is identical to the existing one
cs_CZ: Soubor již existuje

en: Your file must be named as shown above where %1$s is the language code, e.g. %2$s
cs_CZ: Soubor musí být pojmenován jak je popsáno výše, kde %1$s je kód jazyka, např. %2$s

en: Your version of %1$s is out of date. We recommend you upgrade to at least v%2$s, but preferably to the latest stable version.
cs_CZ: Vaše verze %1$s je zastaralá. Doporučujeme upgradovat alespoň na v%2$s, ale nejlépe na nejnovější stabilní verzi.

en: compiled
cs_CZ: zkompilováno

en: https://wordpress.org/
cs_CZ: https://cs.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/plugins/loco-translate/
cs_CZ: https://cs.wordpress.org/plugins/loco-translate/

en: largest is %s
cs_CZ: největší je %s

en: no wildcards
cs_CZ: žádné hvězdičky

[ctx: revision date short format]
en: j M @ H:i
cs_CZ: j. m. @ H:i

en: the web server
cs_CZ: webový server

en: unconfigured
cs_CZ: nenakonfigurováno
