Plugins - All-in-One WP Migration - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (182 entries)

en: "Restore" functionality is available in a <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">paid extension</a>.<br />You could also download the backup and then use "Import from file".
nb_NO: "Gjenopprett"-funksjonalitet er tilgjengelig i et <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">betalt tillegg</a>.<br />Du kan også laste ned sikkerhetskopien og bruke "Importer fra fil".

en: %s ago
nb_NO: for %s siden

en: %s is not the latest version. You must update the plugin before you can use it.
nb_NO: %s er ikke siste versjon. Du må oppdatere utvidelsen før du kan bruke den.

en: (click to expand)
nb_NO: (klikk for å utvide)

en: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Download %s</span><em>Size: %s</em></a>
nb_NO: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Last ned %s</span><em>Size: %s</em></a>

en: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">How-to: Increase maximum upload file size</a> or
nb_NO: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">Slik gjør du: Øk maksimal opplastingsfilstørrelse</a> eller

en: <i class="ai1wm-import-info">Your backup is from a PHP 5 but the site that you are importing to is PHP 7. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a></i>
nb_NO: <i class="ai1wm-import-info">Ditt backup er fra PHP 5 men nettstedet du importerer til er PHP 7. Dette kunne medføre at importeringen feilet. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Tekniske detaljer</a></i>

en: <strong>%s</strong> is not the latest version. You must <a href="%s">update the plugin</a> before you can use it. <br />
nb_NO: <strong>%s</strong> er ikke nyeste versjon. Du må <a href="%s">oppdatere utvidelsen</a> før du kan bruke den. <br />

en: A PHP extension stopped the file upload.
nb_NO: En PHP modul stoppet filopplastingen.

en: Activating mu-plugins...
nb_NO: Aktiverer mu-utvidelser...

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Advanced options
nb_NO: Avanserte alternativer

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> file. Try to change permissions of the parent folder or send us an email at <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> for assistance.
nb_NO: All-in-One WP Migration kan ikke opprette filen <strong>%s</strong>. Prøv å endre tillatelser fra den overordnede mappen eller send oss en epost på <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> for å få hjelp.

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> folder. You will need to create this folder and grant it read/write/execute permissions (0777) for the All-in-One WP Migration plugin to function properly.
nb_NO: All in One WP Migration kan ikke opprette mappen <strong>%s</strong>. Du må opprette denne mappen og gi den lese/skrive/utføre-tillatelser (0777) for at utvidelsen All-in-One WP Migration skal fungere ordentlig.

en: Archiving %d content files...<br />%d%% complete
nb_NO: Arkiverer %d innholdsfiler...<br />%d%% fullført

en: Archiving %d media files...<br />%d%% complete
nb_NO: Arkiverer %d mediafiler...<br />%d%% fullført

en: Archiving %d plugin files...<br />%d%% complete
nb_NO: Arkiverer %d utvidelsesfiler...<br />%d%% fullført

en: Archiving configuration file...<br />%d%% complete
nb_NO: Arkiverer konfigurasjonsfil...<br />%d%% fullstendig

en: Archiving database...<br />%d%% complete
nb_NO: Arkiverer database...<br />%d%% fullstendig

en: Are you sure you want to delete this file?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne filen?

en: At least <strong>one WordPress</strong> site should be presented in the archive.
nb_NO: Minst <strong>ett WordPress</strong> nettsted burde vært presentert i arkivet.

en: Cancel
nb_NO: Kanseller

en: Check for updates
nb_NO: Se etter oppdateringer

en: Checking extensions compatibility...
nb_NO: Kontrollerer utvidelseskompatibilitet...

en: Click to set a label for this backup
nb_NO: Klikk for å sette en etikett på denne sikkerhetskopien

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Contact Support
nb_NO: Kontakt brukerstøtte

en: Continue
nb_NO: Fortsett

en: Create backup
nb_NO: Opprett backup

en: Creating an empty archive...
nb_NO: Oppretter tomt arkiv...

en: Date
nb_NO: Dato

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Discard
nb_NO: Forkast

en: Do <strong>not</strong> export database (sql)
nb_NO: <strong>Ikke</strong> eksporter database (sql)

en: Do <strong>not</strong> export media library (files)
nb_NO: <strong>Ikke</strong> eksporter mediabibliotek (filer)

en: Do <strong>not</strong> export must-use plugins (files)
nb_NO: <strong>Ikke</strong> eksporter must-use utvidelser (filer)

en: Do <strong>not</strong> export plugins (files)
nb_NO: <strong>Ikke</strong> eksporter utvidelser (filer)

en: Do <strong>not</strong> export post revisions
nb_NO: <strong>Ikke</strong> eksporter innleggsrevisjoner

en: Do <strong>not</strong> export spam comments
nb_NO: <strong>Ikke</strong> eksporter spam kommentarer

en: Do <strong>not</strong> export themes (files)
nb_NO: <strong>Ikke</strong> eksporter temaer (filer)

en: Do <strong>not</strong> replace email domain (sql)
nb_NO: <strong>Ikke</strong> erstatte epostdomenet (sql)

en: Don't have a Purchase ID? You can find your Purchase ID
nb_NO: Har du ikke kjøps-ID? Du kan finne din kjøps-ID

en: Done activating mu-plugins.
nb_NO: Ferdig å aktivere mu-utvidelser.

en: Done archiving configuration file.
nb_NO: Ferdig å arkivere konfigurasjonsfil.

en: Done archiving database.
nb_NO: Ferdig å arkivere database.

en: Done creating an empty archive.
nb_NO: Ferdig å opprette tomt arkiv.

en: Done exporting database.
nb_NO: Ferdig å eksportere database.

en: Done preparing blogs.
nb_NO: Ferdig å forberede blogger.

en: Done preparing configuration file.
nb_NO: Ferdig å forberede konfigurasjonsfil.

en: Done preparing options.
nb_NO: Ferdig med å forberede alternativer.

en: Done restoring database.
nb_NO: Ferdig å gjenopprette database.

en: Done retrieving a list of WordPress content files.
nb_NO: Ferdig med å hente en liste over WordPress innholdsfiler.

en: Done retrieving a list of WordPress media files.
nb_NO: Ferdig med å hente en liste over WordPress mediafiler.

en: Done retrieving a list of all WordPress files.
nb_NO: Ferdig å hente liste over alle WordPress filer.

en: Done unpacking archive.
nb_NO: Ferdig å pakke ut arkiv.

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Drag & Drop a backup to import it
nb_NO: Dra og slipp en sikkerhetskopi for å importere den

en: Enter your Purchase ID
nb_NO: Skriv inn din kjøps-ID

en: Enter your email address..
nb_NO: Skriv inn din epostadresse..

en: Error: %s
nb_NO: Feil: %s

en: Export
nb_NO: Eksport

en: Export Site
nb_NO: Eksporter nettsted

en: Export To
nb_NO: Eksporter til

en: Exporting database...<br />%d%% complete<br />%s records saved
nb_NO: Eksporterer database...<br />%d%% fullstendig<br />%s poster lagret

en: Failed to write file to disk.
nb_NO: Mislyktes å skrive fil til disken.

en: Feedback type is not valid.
nb_NO: Tilbakemeldingstype er ugyldig.

en: File
nb_NO: Fil

en: Find
nb_NO: Finn

en: Finish
nb_NO: Fullfør

en: Get multisite
nb_NO: Få multisite

en: Get unlimited
nb_NO: Få ubegrenset

en: Getting WordPress permalinks settings...
nb_NO: Henter WordPress permalaenke-innstillinger...

en: How may we help you?
nb_NO: Hvordan kan vi hjelpe deg?

en: How-to: Increase maximum upload file size
nb_NO: Slik gjør du: Øk maksimal opplastingsfilstørrelse

en: I agree that by filling in the contact form with my data, I authorize All-in-One WP Migration to use my <strong>email</strong> to reply to my requests for information. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Privacy policy</a>
nb_NO: Jeg samtykker at ved å fylle ut kontaktskjemaet med mine data, at jeg gir All-in-One WP Migration tillatelse til å bruke min <strong>epost</strong> til å svare på min forespørsel om informasjon. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Personvernerklæring</a>

en: I have enough disk space
nb_NO: Jeg har nok diskplass

en: I have ideas to improve this plugin
nb_NO: Jeg har idéer for å forbedre denne utvidelsen

en: I need help with this plugin
nb_NO: Jeg har behov for hjelp med denne utvidelsen

en: Import
nb_NO: Importer

en: Import From
nb_NO: Importer fra

en: Import Site
nb_NO: Importer nettsted

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
nb_NO: I seksjonen for avanserte innstillinger kan du konfigurere eksporteringsmetoden mer nøyaktig.

en: Leave Feedback
nb_NO: Legg igjen tilbakemelding

en: Leave plugin developers any feedback here
nb_NO: Legg igjen tilbakemelding for utviklerene av utvidelsen her

en: Leave plugin developers any feedback here..
nb_NO: Legg igjen tilbakemelding for utviklerene av utvidelsen her..

en: Maximum upload file size: <strong>%s</strong>.
nb_NO: Maksimal opplastingsfilstørrelse: <strong>%s</strong>.

en: Migration tool for all your blog data. Import or Export your blog content with a single click.
nb_NO: Migreringsverktøy for alle dine bloggdata. Importer eller eksporter blogginnholdet ditt med ett enkelt klikk.

en: Missing a temporary folder.
nb_NO: Mangler midlertidig mappe.

en: Missing error key in upload file.
nb_NO: Mangler feilnøkkel i opplastingsfil.

en: Missing tmp_name in upload file.
nb_NO: Mangler tmp_name i opplastingsfil.

en: Missing upload file.
nb_NO: Mangler opplastingsfil.

en: Monthly
nb_NO: Månedlig

en: Name
nb_NO: Navn

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
nb_NO: Når filen er ferdig nedlastet på din datamaskin kan du importere den til hvilken som helst av dine WordPress nettsteder.

en: Out of disk space. Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
nb_NO: Ikke nok diskplass. Kan ikke skrive til: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Tekniske detaljer</a>

en: Please accept feedback term conditions.
nb_NO: Vennligst godta betingelser for tilbakemelding.

en: Please do not close this browser window or your import will fail
nb_NO: Vennligst ikke lukk dette nettleservinduet eller importen din mislykkes.

en: Please enter comments in the text area.
nb_NO: Vennligst skriv inn kommentarer i tekstområdet.

en: Please make sure that your file was exported using <strong>All-in-One WP Migration</strong> plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
nb_NO: Vennligst forsikre at din fil ble eksportert av <strong>All-in-One WP Migration</strong> utvidelsen. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Tekniske detaljer</a>

en: Please wait, stopping the export...
nb_NO: Vennligst vent, stopper eksporten...

en: Please wait, stopping the import...
nb_NO: Vennligst vent, stopper importen...

en: Preparing blogs...
nb_NO: Forbereder blogger...

en: Preparing configuration file...
nb_NO: Forbereder konfigurasjonsfil...

en: Preparing options...
nb_NO: Forbereder alernativer...

en: Preparing to export...
nb_NO: Forbereder å eksportere...

en: Preparing to import...
nb_NO: Forbereder importering...

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
nb_NO: Klikk «Eksporter» knappen og arkivfil for nettstedet vil vises i din nettleser.

en: Proceed
nb_NO: Fortsett

en: Purchase ID
nb_NO: Kjøps ID

en: Quick hints
nb_NO: Raske tips

en: Refreshing backup list...
nb_NO: Oppfrisker sikkerhetskopi-oversikten

en: Renaming exported file...
nb_NO: Gir eksportert fil nytt navn...

en: Replace with
nb_NO: Erstatt med

en: Restore
nb_NO: Gjenopprett

en: Restoring %d files...<br />%d%% complete
nb_NO: Gjenoppretter %d filer...<br />%d%% fullstendig

en: Restoring a backup is available via Unlimited extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
nb_NO: Gjenoppretting av en sikkerhetskopi er tilgjengelig via ubegrenset extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Få den her</a>

en: Restoring database...<br />%d%% complete
nb_NO: Gjenoppretter database...<br />%d%% fullstendig

en: Retrieving a list of WordPress content files...
nb_NO: Henter enliste over WordPress innholdsfiler...

en: Retrieving a list of WordPress database tables...
nb_NO: Henter liste over WordPress databasetabeller...

en: Retrieving a list of WordPress media files...
nb_NO: Henter en liste over WordPress mediafiler...

en: Retrieving a list of WordPress plugin files...
nb_NO: Henter en liste over WordPress utvidelsesfiler...

en: Retrieving a list of all WordPress files...
nb_NO: Henter liste over alle WordPress filer...

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Something went wrong: %s
nb_NO: Noe gikk galt: %s

en: Stop export
nb_NO: Stop eksport

en: Stop import
nb_NO: Stopp importen

en: Submit
nb_NO: Send inn

en: Thanks for submitting your feedback!
nb_NO: Takk for at du sendte inn din tilbakemelding!

en: Thanks for submitting your request!
nb_NO: Takk for at du sendte inn din forespørsel!

en: The archive file is corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> to resolve the problem.
nb_NO: Arkivfilen er skadet. Følg <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">denne lenken</a> for å løse problemet.

en: The archive should contain <strong>Single WordPress</strong> site! Please revisit your export settings.
nb_NO: Arkivet burde inneholde <strong>enkelt WordPress</strong> nettsted! Vennligst revider dine eksportinnstillinger.

en: The file is too large for this server.
nb_NO: Filen er for stor for denne serveren.

en: The file that you are trying to import is over the maximum upload file size limit of <strong>%s</strong>.<br />You can remove this restriction by purchasing our <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Unlimited Extension</a>.
nb_NO: Størrelsen på filen du prøver å importere er over maksimal opplastingsgrense <strong>%s</strong>.<br />Du kan fjerne denne begrensningen ved å kjøpe vår <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">ubegrenset utvidelse</a>.

en: The file type that you have tried to upload is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
nb_NO: Filtypen du har prøvd å laste opp er ikke kompatibel med denne utvidelsen. Vennligst sørg for at din fil er <strong>.wpress</strong> fil som ble laget med All-in-One WP migration utvidelsen. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Tekniske detaljer</a>

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Are you sure to proceed?
nb_NO: Importprosessen vil skrive over ditt nettsted inklusiv database, media, utvidelser og temaer. Er du sikker du ønsker å fortsette?

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Please ensure that you have a backup of your data before proceeding to the next step.
nb_NO: Importprosessen vil skrive over ditt nettsted inklusiv database, media, utvidelser og temaer. Vennligst sørg for at du har backup av dine data før du fortsetter til neste steg.

en: There are no backups available at this time, why not create a new one?
nb_NO: Det er ingen backups tilgjengelige på dette tidspunktet, hvorfor ikke opprette et nytt et?

en: There is an update available. To update, you must enter your
nb_NO: En oppdatering er tilgjengelig. For å oppdatere må du skrive inn din

en: There is not enough space available on the disk.<br />Free up %s of disk space.
nb_NO: Det er ikke nok plass tilgjengelig på disken.<br />Frigjør %s diskplass.

en: This screen allows you to export database, media files, themes and plugins as one zipped file.
nb_NO: Denne skjermen lar deg eksportere database, mediefiler, temaer og utvidelser som en zip-fil.

en: To update your plugin/extension to the latest version, please fill your Purchase ID below.
nb_NO: For å oppdatere din utvidelse/modul til nyeste versjon, vennligst skriv inn din kjøps-ID under.

en: Translate
nb_NO: Oversette

en: Unable to authenticate the secret key. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
nb_NO: Kan ikke autentisere den hemmelige nøkkelen. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Tekniske detaljer</a>

en: Unable to confirm the import. Refresh the page and try again
nb_NO: Kan ikke bekrefte importen. Last siden på nytt og prøv igjen

en: Unable to export
nb_NO: Kan ikke eksportere

en: Unable to export: %s
nb_NO: Kan ikke eksportere: %s

en: Unable to get current pointer position of %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
nb_NO: Kan ikke få nåværende pekerposisjon til %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Tekniske detaljer</a>

en: Unable to import
nb_NO: Kan ikke importere

en: Unable to import <strong>WordPress Network</strong> into WordPress <strong>Single</strong> site.
nb_NO: Kan ikke importere <strong>WordPress Network</strong> inn i WordPress <strong>enkelt</strong> nettsted.

en: Unable to import. Error code: %s. %s
nb_NO: Kan ikke importere. Feilkode: %s. %s

en: Unable to import: %s
nb_NO: Kan ikke importere: %s

en: Unable to locate archive path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
nb_NO: Kan ikke finne arkivsti. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Tekniske detaljer</a>

en: Unable to locate storage path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
nb_NO: Kan ikke finne lagringssti. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Tekniske detaljer</a>

en: Unable to open %s with mode %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
nb_NO: Kan ikke åpne %s med modus %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Tekniske detaljer</a>

en: Unable to prepare blogs on import. Refresh the page and try again
nb_NO: Kunne ikke klargjøre blogger ved import. Last siden på nytt og prøv igjen

en: Unable to read file: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
nb_NO: Kan ikke lese fil: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Tekniske detaljer</a>

en: Unable to run the export. Refresh the page and try again
nb_NO: Kan ikke kjøre eksporten. Last siden på nytt og prøv igjen

en: Unable to seek to offset %d on %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
nb_NO: Kunne ikke kompensere %d på %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Tekniske detaljer</a>

en: Unable to start the export. Refresh the page and try again
nb_NO: Kan ikke starte eksporten. Last siden på nytt og prøv igjen

en: Unable to start the import. Refresh the page and try again
nb_NO: Kan ikke starte importen. Last siden på nytt og prøv igjen

en: Unable to stop the export. Refresh the page and try again
nb_NO: Kan ikke stoppe eksporten. Last siden på nytt og prøv igjen

en: Unable to stop the import. Refresh the page and try again
nb_NO: Kan ikke stoppe importen. Last siden på nytt og prøv igjen

en: Unable to upload the file because %s
nb_NO: Kan ikke laste opp filen på grunn av %s

en: Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
nb_NO: Kan ikke skrive til: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Tekniske detaljer</a>

en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
nb_NO: Pakker ut arkiv...<br />%d%% fullstendig

en: Unrecognized error %s during upload.
nb_NO: Ukjent feil %s under opplasting.

en: Weekly
nb_NO: Ukentlig

en: WordPress Multisite is supported via our All-in-One WP Migration Multisite Extension. You can get a copy of it here
nb_NO: WordPress Multisite er støttet gjennom vårt All-in-One WP Migration Multisite-tillegg. Du kan finne kopi av den her

en: You are about to stop exporting your website, are you sure?
nb_NO: Du er i ferd med å stoppe eksportering av ditt nettsted, er du sikker?

en: You are about to stop importing your website, are you sure?
nb_NO: Du er i ferd med å stoppe importering av ditt nettsted, er du sikker?

en: You can then use the import functionality provided by this plugin to import the zipped file onto any other WordPress sites that you have administrator access to.
nb_NO: Du kan deretter bruke importfunksjonaliteten som tilbys av denne utvidelsen for å importere zip-filen til andre WordPress nettsteder du har administrator tilgang til.

en: Your PHP is 32-bit. In order to import your file, please change your PHP version to 64-bit and try again. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
nb_NO: Din PHP er 32-bit. For å importere din fil, vennligst endre din PHP versjon til 64-bit og prøv igjen. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Tekniske detaljer</a>

en: Your email is not valid.
nb_NO: Din epost er ikke gyldig.

en: Your file exceeds the maximum upload size for this site: <strong>%s</strong><br />%s%s
nb_NO: Filen din overskrider maksimal opplastingsstørrelse for dette nettstedet: <strong>%s</strong><br />%s%s

en: Your purchase ID is invalid, please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>
nb_NO: Kjøps-IDen din er ugyldig, vennligst <a href="mailto:support@servmask.com">kontakt oss</a>

en: Your site has been imported successfully!
nb_NO: Ditt nettsted er importert!

en: here
nb_NO: her

en: in the database
nb_NO: i databasen

en: or
nb_NO: eller

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
nb_NO: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Lagre permalenkestruktur</a>. (åpnes i ny fane)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder-kortkoder</a>. (åpnes i ny fane)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Gi eventuelt en omtale av utvidelsen</a>. (åpnes i ny fane)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
nb_NO: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Lagre permalenkestruktur</a>. (åpnes i ny fane)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Legg eventuelt inn en omtale av utvidelsen</a>. (åpnes i ny fane)
